Forum Biblijne
Forum Biblijne

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Niektóre działy widoczne dopiero po zalogowaniu.

#1 2020-01-16 12:32:55

tom68
Administrator
Dołączył: 2018-01-30
Liczba postów: 1,319
Windows 7Firefox 72.0

Tomasze niewierni a wierni ...

Tomasze niewierni a wierni ...

Tomasz Raczek - Lubie Pana Tomasza Raczka za jego wiedze filmowa i kulture osobista oraz odwage cywilna ( ocene jego sposobu zycia pozostawiam Bogu bo On jeden wie jacy jestesmy i dlaczego tacy jestesmy  )  Pan Tomasz Raczek nie wstydzi sie tego kim jest i jaki jest oraz nie ukrywa tego w tak homofobicznym spolecznictwie jak Polskie a przeciez mialby sto jeden powodow by to ukrywac ze jest inny niz reszta ale On ma odwage byc soba i plynac pod prad co na pewno nie bylo i nie jest proste w naszym kraju ...

A co z wieloma chrzescijanami w chrzescijanskim niby kraju ilu otwarcie boi sie przyznac do Jezusa i tego ze zyje wedlug zasad ewangelii ( szczegolnie jesli sa w biblijnych malych kosciolach a nie tych tradycyjnych ) ilu ukrywa lub nie mowia o tym za glosno w miejscu zamieszkanie lub w pracy a moze nawet w dalszej rodzinie ze wierza troche inaczej niz reszta a co dopiero mowic o jakies ewangelizacji np daniu komus innemu chocby miesiecznika Znaki Czasu itp ...

Co ja robie od wielu lat dajac innym miesiecznik Znaki Czasu itp i nigdy nie ukrywam ze jestem w K ADS ... fakt jestem inny na ciele i duchu niz reszta bo jestem na wozku i moze dlatego tez nie boje sie ukrywac ze wierze i mysle zawsze samodzielnie tak w kosciele jak i swiecie ... wielu mowi mi ze biora od Ciebie bo jestes na wozku a moze dlatego biora od mnie i wielu mnie lubi i szanuje nie tylko w K ADS ze mam odwage cywilna jak Pan Tomasz Raczek nie ukrywac tego ze jestem innym i to nie tylko przez wozek a moze Tomasze tak maja trudno mam uwierzyc w cos na slowo ale jestesmy tez gotowi glosic swoje idealy calemu swiatu ew Jana 11,16 i 20, 24-29 ... tak zreszta wychowala nas Mama ( wedlug zasady "boso ale w ostrogach") a siostra tez jest za swoim braciszkiem choc wielu sprawach mamy rozne poglady ale jedno za drugmi w ogien by poszlo ...

Zawsze zastanawia mnie ze wielu tak wielu mowi o Jezusie w kosciele a milczy o Jezusie poza kosciolem a przeciez Jezus mowi w ewangelii ze kto sie do Jezusa przyzna przed swiatem to Jezus przyzna sie do nas przed Ojcem  ew Mat 10, 32 ... Jezus tez niestety pyta czy znajdzie wiare na ziemi gdy wroci ew Lukasza 18,8


Tomasz Raczek (gej ) - polski teatrolog, krytyk filmowy i publicysta .... https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Tomasz_Raczek ....

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pogaduchy - dfpvp - ventomlife - diabelkixx - technikweterynarii